Największe centrum handlowe w Pile w 2011 roku!

Znana z podobnych inwestycji na terenie kraju, firma Parkridge Retail Poland ogłosiła niedawno, że w Pile w 2011 roku powstanie centrum Focus Park Piła! Według deklaracji dewelopera park handlowy ma być wyposażony w 120 tys. metrów kwadratowych powierzchni, na których znajdzie się aż 180 lokali różnego typu a w tym duży multipleks. Wśród sklepów znajdziemy na pewno największe i najważniejsze sieci w kraju, inwestorzy zapowiadają jednak dostosowanie oferty do potrzeb mieszkańców.

Focus Park Piła prócz atrakcyjnej oferty handlowo-usługowej i rozrywkowej udostępni swoim klientom duży parking na 1300 pojazdów. Parking ten będzie składał się z kilku poziomów, a jeden z nich znajdzie się na dachu. Imponująco wyglądają aktualne wizualizacje. Budynek z pewnością będzie wyglądał nowocześnie a jego otoczenie zapewni mieszkańcom możliwość odbycia spacerów i spędzenia wolnego czasu. Focus Park Piła doskonale wpisze się w pejzaż miasta.

Park handlowy zostanie usytuowany w pobliżu głównego dworca kolejowego w Pile, niedaleko znajduje się także dworzec PKS. Ostateczny termin rozpoczęcia i zakończenia budowy nadal pozostaje jeszcze jednak nieznany. Parkridge to firma obeznana z krajowym rynkiem. Obiekty typu Focus Park powstały już wcześniej w Rybniku, Bydgoszczy i Zielonej Górze.